Archiv 2011: Černá neděle svítkovských Hvězd

24. 11. 2011 | Jan Mroviec | A tým - Po nevydařeném utkání se Vsetínem přijel do Svítkova tým TJ Lokomotiva Česká Třebová. Tento ostře sledovaný duel byl přímým soubojem o osmou příčku tabulky.

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se po první části mohli radovat z vedení 1:0. V druhé části se Stars chtěli polepšit, vyrovnat se však nepodařilo a do třetí části se šlo tak jako do druhé za stavu 0:1.

´

Svítkov chtěl v třetí části otočit vývoj utkání. V tomto utkání však domácím nevycházelo absolutně nic a hosté navíc brzy získali dvoubrankový náskok. Necelé tři minuty před koncem se tým Svítkova pokusil o hru bez brankáře. Ta byla neúspěšná a hosté předvedli jak snadno se trefuje do prázdné brány. Poslední dvě minuty už byli jasně v režii hostů, když zlomenému týmu ze Svítkova vsítili branku čtvrtou.

Hořkost porážky museli hráči s hvězdičkou na hrudi snést dva zápasy po sobě a sérii porážek se budou snažit prolomit v posledním ligovém podzimním utkání s Poličkou. To se hraje tuto neděli od 14 hodin.

Poznámka editora: Titulní foto převzato z www.hokejbal-vychod.cz. Foto z vlastních zdrojů bohužel nebylo k dispozici.