Archiv 2011: Béčko podlehlo na nájezdy

05. 10. 2011 | Adam Vašina | Oblastní liga - Loňské vzájemné duely skončili shodně jednobrankovým ušmudlaným vítězstvím Splašených holí a tak se dal opět čekat vyrovnaný zápas.

ERA Svítkov Stars „B“ – Hbc Splašené Hole Pardubice 2:3 po s.n. (1-0, 0-1,1-1,0-1)

Branky Svítkova: Vašina(Záleský), Hlavsa(Hejkrlík, Jirsa)

Střely: 20-20

Vyloučení: 4-4

Využití přesilovek: 1-1

Sestava Svítkova: B: Danihelka (Vondra) O: Vokál ,Záleský, Košťál, Šatara, Hlavsa Ú:Hejkrlík, Jirsa, Šlitr, Synek, Homola, Vašina, Jirsa, Pazdera, Černický

Ten také nakonec přišel, ačkoliv to tak býti vůbec nemuselo. Již ve 4. minutě zpoza kruhů nahazoval Vašina a ke svému údivu našel míček v síti hostujícího brankáře.  Zbytek třetiny už bohužel nic záživného nepřinesl.

Ve druhé části tým Splašek vyrovnal a v hlavách domácích se začali rojit myšlenky na loňské urputné bitvy s tímto soupeřem až do posledních minut. Zbytek této třetiny také nic nepřinesl a tak mohli diváci spokojeně popíjet pivečko a kochat se krásnou svítkovskou krajinou.

Třetí část přinesla Svítkovu přesilovou hru a ačkoliv ji nehrajeme kvalitativně ála Detroits Nickem Lidstromem vzadu, tak se poštěstilo vstřelit branku. Za modrou čarou mohutně až k nebesům napřáhl Martin Hlavsa a zkušeně ztrestal brankáře soupeře. Bujaré veselí na domácí střídačce však vydrželo pouhé 3 minuty, než srovnal Dynter.

Rozhodnout tak museli až samostatné nájezdy. Za Svítkov byli nominování Hanč, Vašina a Šlitr. Hančův nájezd byl zmařen vystrčenou holí hostujícího brankáře. Vašina ho kvalitativně rozhodně nepředčil, jeho záměr na bekhendovou kličku byl vidět už od červené čáry a Šlitr pouze vyprášil Zemanovy betony. A jelikož ve druhé sérii za hosty Straka spektakulárně zakončil, tak si bod navíc připsali opět hosté.