Archiv 2010: Konečné pořadí Superligy

21. 06. 2010 | Petr Kopečný - Závěrečný turnaj Svítkovské Superligy přinesl s sebou i odměny a poháry pro vítěze obou věkových skupin. Každý účastník této skvělé akce dostal za svoji snahu v turnaji také účastnickou cenu na památku.

První 3 místa v každé kategorii byla oceněna poháry a medailemi pro hráče. A že to byla motivace obrovská nám doložil i závěrečný turnaj, ve kterém hráči jeli opravdu nadoraz, a pořadí ve skupině se leckdy ještě změnilo. Poháry a medaile předala starostka Svítkova.

V mladší skupině si svoje prvenství pohlídali HC Staré Čivice, kteří před druhými Draky zvítězili o 5 bodů! Třetí příčka připadla Tornádům, kteří v dodatkovém zápase o 3. místo porazili TD Russiu. O pouhý bod, na pátém místě, skončili Ohnivé koule. Poslední dvě místa připadla Jaguárům ze Svítkova a Sršním.

To ve starší skupině byl o první příčku velký boj! Po klopýtnutí hráčů z HC Eaton Svítkovice z minulého turnaje se hráči na závěrečném turnaji snažili natolik, že se probojovali až do finálového zápasu proti doposud suverénním Kings hokejbal. Finále vyhráli hráči Svítkovic 3:2 a mohli se tak radovat ze zisku poháru a medailí! Kings hokejbal tedy skončil na 2. místě a stejně jako v mladší skupině i tady byl rozdíl v dalších místech minimální. Respektive třetí H.J.B. Svítkov Stars neprošli do finále o pouhý jeden bod! Black Team a Black Stars si rozdělili závěrečná místa.