Archiv 2008: Zelinka zničil Nové Strašecí

Jiří Bitnar, 12.3.2008, Nové Strašecí (I.ČNHbL)-Již podruhé za sebou začínalo utkání tím, že se hledali rozhodčí. V minulém kole, ve Svítkově, na zápas s Třemošnou arbitři (mimochodem z nedalekého Mostu), nedorazili vůbec!!!! Až po urgenci přijeli náhradní rozhodčí. Nyní pro změnu v Novém Strašecí, se zápas začínal o 45 minut déle. Pikantní na tom je, že omluvu volali vedoucímu mužstva Pardubic atd.... No v poslední době je to moc pěkné.... Jinak zápas jsme začali stejně jako jsme končili podzimní část.

Nejenom že se skóre zastavilo na 3:0, než jsme dali první gól, ale opět začal úřadovat tzv.Vlasákův syndrom. Čtyři 10-ti minutové tresty + 8 dvouminutových. Celkem tedy zápas 3x15min = 45 min. Tresty = 56 min. Naštěstí se také trochu přiklonilo štěstí a začal úřadovat Týda Zelinka. Zařídil všechny 3 góly a nezaváhal ani v samostatných nájezdech. Rozhodující 2 nájezd ještě proměnil Boby Koch (mimochodem výborný jezdec bez navigace) a dílo bylo dokonáno. Upřímně jsem s těmito body moc nekalkuloval, takže díky za ně a příští týden na Kladně je třeba bodovat znovu.

HBC Nové Strašecí - TJ Paramo Svítkov Stars Pce 3:4 sn (1:0, 2:1, 0:2 - 0:1)

Branky a nahrávky: Porcal, Horáček, Průša – T. Zelinka 3, rozh. Nájezd T. Zelinka Rozhodčí: ? Vyloučení: ? Využití: ? V oslabení: ? Střely: ? Diváci: ?

Sestava: Matrka – T.Zelinka, Jurga, Kazda, Holeček, Zahradník, L. Nekola, M. Nekola, Komárek, Černický, Mifek, Koch, Šováň