Ani zápas v Žamberku B týmu body nepřinesl

B tým (Jana Martinů) – Druhou zářijovou neděli se B tým Svítkova vydal na odpolední zápas do dalekého Žamberka, ale ani tam se mu nepodařilo vyhrát, a tak stále zůstává bez bodu.

SK Hokejbal Žamberk - TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B 3 : 2 (0:1, 2:0, 1:1)

Druhou zářijovou neděli se B tým Svítkova vydal na odpolední zápas do dalekého Žamberka. Jeho oslabenou sestavu vyztužil Filip Kaván „Kevin“ v bráně a dorostenci v útoku Oldřich Jelínek (SD), David Bezdíček (MD) a Jakub Král (MD). Olda a David dali jediné dva góly Svítkova a Jakub měl několik šancí, které ale bohužel neproměnil, tak jako se mu to podařilo v dopoledním extraligovém zápase mladšího dorostu s Jihlavou.

Zápas pro nás začal dobře, neboť jsme ho otevřeli ve třetí minutě gólem staršího dorostence Oldy Jelínka (as. Martin Hejkrlík „Hejky“). Další gól už do konce první třetiny nepadl ani na jedné straně. Padali ale hráči, kteří se na kluzkém betonu pěkně klouzali, a to nejen hosté, ale i domácí.

Ve druhé třetině se hra přelévala z jedné strany na druhou s šancemi na obou stranách. Nám se vůbec nepovedl konec, neboť jsme dvě minuty do konce neuhlídali bránu a domácím se tak podařilo vyrovnat. Minutu nato se ještě dostali do vedení, což byla pro nás těžká sprcha do šaten.

Do třetí třetiny jsme šli s tím, že musíme vyrovnat, což se podařilo v šesté minutě mladšímu dorostenci Davidovi Bezdíčkovi. Čtyři minuty poté jsme dokonce dostali výhodu trestného střílení, které ale bohužel Slavomír Zdeněk „Sláva“ neproměnil. Domácím se naopak podařilo minutu do konce prostřelit našeho brankáře. Trenér Martin Bulva „Mates“ si vzal time out a hráli jsme power play, kterou jsme ale bohužel neproměnili, i když šance zavánějící gólem tam byly.

V příštím kole nás čekají v neděli odpoledne ve Svítkově Pretoriáni, tak snad už konečně prolomíme naši smůlu a vyhrajeme :-).

Střely na branku: 54:24 (17:9, 18:6, 19:9), vyloučení: 2:2 (0:1, 2:0, 0:1), přesilovky: 1:1, využití přesilovek: 0:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Kaván Filip – Novák Tomáš, Vokál Petr, Kánský Zdeněk (C), Hanč Michal – Zdeněk Slavomír, Hejkrlík Martin, Homola Ladislav, Seidl Jiří, Vondra Jan, Jelínek Oldřich (SD), Bezdíček David (MD), Král Jakub (MD)

Branky: Jelínek Oldřich (1), Bezdíček David (1), Hejkrlík Martin (0+1)