A tým z Přelouče body nepřivezl

A tým (Petr Šatara) - V neděli 6. 10. cestoval náš tým k derby do nedaleké Přelouče, odkud se ovšem vrátil s prázdnou.

Jestřábi Přelouč - Svítkov Stars 4 : 2

Do utkání vstoupil Svítkov aktivně a po krátké době využil přesilovou hru čtyř proti třem expřeloučský Kopecký - 0:1. Tato branka jako by Svítkov uspokojila a Přelouč naopak nakopla. Od této chvíle se dostávali do šancí především hráči Přelouče a jen díky spolehlivě chytajícímu Mroviecovi neskórovali. Když už se zdálo, že Svítkov půjde do přestávky ve vedení, důrazem na brankovišti vyrovnal Mucha - 1:1.

Začátek druhé třetiny se nesl ve znamení přeloučského tlaku. Aktivní domácí přehrávali hosty důraznou a přímočarou hrou. Po jedné z mnoha akcí se prosadil z dorážky Vorba 2:1. Přeloučští nepouštěli svého soupeře do mnoha šancí, ale když už se svítkovští dostali do pásma, stálo to za to, Minařík prostřelil domácího Dvořáčka a vyrovnal - 2:2. Do přestávky pokračovali přeloučští v náporu, ale branku sem jim vstřelit nepodařilo.

Ve třetí třetině pokračoval přeloučský nápor. Když už se hostující hráči dostali do útočného pásma, narazili na dobře chytajícího Dvořáčka. Přeloučští se s nerozhodnutým stavem odmítli smířit a jejich snaha vyvrcholila šťastnou brankou Příhody, který načapal Mroviece střelou z nulového úhlu 3:2. Hostující hráče tato branka nakopla a podnikali nebezpečné výpady do přeloučské obrany, jejich snaha však góly nepřinesla, naopak do prázdné branky pečetil stav utkání přeloučský Hejhal - 4:2.

Robert Koch (trenér): Zápas byl odehrán v podobném duchu jako první dvě utkání na půdě soupeřů v Třebové a Poličce. Bohužel se nám stále nedaří přepnout na bojovnost a důraz při utkáních na venkovním hřišti. Doma je to o 100 % bojovnější výkon a to nám dělá body. V neděli jedeme do Sudoměřic a hlavní otázkou pro mě je, jak přesvědčit hráče k maximálnímu výkonu. Věřím, že se nám to podaří a kluci si má slova již vezmou k srdci.

Střely na branku: 44 : 20        Vyloučení: 3 : 1                        Využití přesilových her: 0 : 1

Sestava: Mroviec Jan (Matrka Tomáš) - Cinko Radek, Nekola Martin, Hackenberg Tomáš, Hlavsa Martin (C), Svatuška Jan, Šatara Petr - Cempírek Jiří, Minařík Tomáš, Pitthard Martin, Čejgl Martin, Černický David, Kopecký Radek, Jirsa Tomáš, Šováň Pavel, Zelinka Tadeáš, Cinko Martin