A tým vrátil Karviné podzimní prohru na jejím domácím hřišti

A tým mužů (red). - V sobotu 2. března cestovalo naše áčko na jeden z nejdelších výjezdů do moravskoslezské Karviné, které mělo co vracet. Výsledek 3 : 0 pro naše barvy kalí zranění Lukáše Kohoutka.

HBK Karviná - HBC Svítkov Stars Pardubice 0 : 3

Střelci: Král (Hrabica), Hudec (Král, Bureš), Vizváry (Bláha)

Soupiska: Novotný, Sterenčák - Bureš, Flamík, Hrabica, Korbel, Korec, Koudela - Bláha, Hudec, Kantor, Kohoutek, Král, Martínek, Shejbal, Svatuška, Švec, Vizváry

Náš tým se ujal vedení v první třetině v přesilovce z hole Krále. Ve druhé třetině přidal další dva góly a v té třetí již výsledek pohlidal. Asistent trenéra Karol Jankura utkání hodnotí: Do Karvinej sme cestovali s jediným cieľom a to doviesť tri body. Celý týždeň sme tomu podrobili tréningové jednotky. Chlapci na pár chvíľ dodržali taktiku a odmenou bolo víťazstvo. Hru sme kontrolovali a od začiatku sme išli za víťazstvom. Po dvoch tretinách sme vyhrávali 3:0. V tretej tretine sme už výhru kontrolovali a nespravili sme žiadnu chybu, ako v zápase doma, kde sme si nechali újsť výhru v poslednej tretine individuálnymi chybami. Bohužiaľ sa zase zranil Kohoutek, ktorý bude mimo možno pár zápasov. Výborne zachytal Novotný. Teraz nás čaká doma derby s Hradcom, kde chceme potvrdiť formu a znova uspieť.