A tým v Brně bez bodu

A tým (Robert Koch) - V neděli 20. 9. vyrazil náš tým do nové destinace 1. ČNHbL. Z Brna si ale žádné body nedovezl.

HBK Bulldogs Brno - HBC JTEKT Svítkov Stars 5 : 3 (1 : 0, 3 : 1, 1 : 2 - počet střel na branku 34 : 29)

střelci: Kopecký (Čejgl, Král), Filip (Čejgl, Hackenberg), Kopecký (Čejgl)

sestava: Černický - Michal, Doležal Jan, Šováň, Šatara, Kopecký, Král, Kohoutek, Filip, Čejgl, Hackenberg, Doležal Jiří, Hlaváček, Hübl

K zápasu je těžké něco říkat. Brno chtělo od první minuty zápas vyhrát a my jsme v podstatě do konce druhé třetiny a stavu 4:1 pro domácí byli všude pozdě a prohráli jsme každý osobní souboj. Ve třetí třetině se obraz hry změnil, ale to bylo pozdě. Je potřeba, aby v týmu někdo zvedl hlavu a strhnul ve správném smyslu spoluhráče. Někdy mě přijde, že jedeme spíš na výlet než za výhrou.