A tým podlehl v Brně

A tým mužů (red.) - V neděli 7. 4. vyrazil náš A tým na stadion s nejhezčím výhledem, ale také s nepříliš populárním povrchem.

HBK Bulldogs Brno - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 2 : 0 (1 : 0, 1 : 0, 0 : 0)

Na začátku zápasu mohly rozhýbat skóre oba týmy, nicméně se domácí ujali vedení až v přesilovce 5 na 4 následující hned po přesilovce 5 na 3. Tak skončila i první třetina. Ve druhé se Brňanům podařilo vedení navýšit, naše snaha zejména ve třetí třetině vedla pouze k nastřeleným tyčkám. Trenér Petr Kopečný hodnotí: Zápas v Brně nám naprosto nesedl - nebudu se ani vymlouvat na rozhodčí, kterým se zápas taktéž nepovedl. Jednoduše jsme si nevytvořili dostatek šancí a domácí po zásluze berou tři body. Upřímně se nedivím, že za celou sezonu dokázaly v Brně vyhrát pouze Dobřany a to 1:2. Těšíme se opět na plastový povrch, který nabídne rychlou kombinační a hlavně pozemní hru.

Soupiska: Majerníček (Novotný L.) -  Doležal, Staněk, Adámek, Flos, Hrnčíř, Filip - Král, Paukrt, Novotný V., Černický, Jankura, Novotný L., Dudík, Čech