A tým otočil zápas s Třemošnou

A tým mužů (Petr Kopečný) - Naši muži vstupovali v neděli 2. 10. do třetí třetiny zápasu s Třemošnou za stavu 0 : 2, ale nakonec slavili vítězství 4 : 2.

Již před utkáním jsme měli v hlavách nutnost výhry vzhledem k faktu, že pouze osmička týmů se z osmnáctičlené soutěže podívá do playoff. První dvě třetiny jsme soupeře jasně přestřileli poměrem 27 : 7 a i herní převaha byla znát. Bohužel kombinace dvou hrubek v obraně a smůla lepící se na naše hokejky v zakončení znamenala průběžný stav zápasu 0 : 2 pro hosty. Do třetí části jsme se opravdu vkročili správnou nohou a hned první tři střídání znamenala tři branky a zápas jsme tak strhli na naši stranu. Nejprve se parádně trefil Hrnčíř z buly, poté posila Martin Srpek uplatnil svůj tah do brány a vítěznou branku trefil ze samostatného úniku skvěle hrající Pelikán. Soupeř v závěru ješte otevřel hru nicméně poslední slovo patřilo Martinovi Weishauptovi, který krásně trefil míček v přesilové hře. Sluší se poděkovat všem hráčům za předvedený a zodpovědný výkon. Do zápasu letos poprvé zasáhl brankář Mroviec a další posila do obranných řad Libor Janský. Příští týden nás čeká derby s Přeloučí a já pevně věřím, že navážeme na výkony z posledních dvou zápasů.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - TJ Tatran Třemošná 4 : 2 (0 : 0, 0 : 2, 4 : 0)

Soupiska: Mroviec (Černický M.) - Hrnčíř (A), Jurga, Doležal, Weishaupt, Pelikán (A), Janský, Michal J. - Zaplatílek, Večerník, Bureš, Novotný V., Jankura, Srpek, Kohoutek, Šprincl, Černický D. (C), Hlaváček, Cinko R.

Střelci: Hrnčíř, Pelikán, Srpek, Weishaupt