A tým otočil zápas s Poličkou

Muži (Karol Jankura, úvod red.) - V neděli 7. 11. chtěl náš A tým navázat na dobré výsledky z posledních zápasů v domácím zápasu s Poličkou.

HBC Svítkov Stars Pardubice - SK Kometa Polička 3 : 2

Střelci: Waber (Bureš), Jankura (Kubal, Waber), Waber (Hrubý)

Zápas s Poličkou sme začali aktívne. Prvá tretina bola plne v našej réžii, ale šance sme nepremenili. Druhů tretinu nás už Polička prehávala a preto sme ju prehrali 2:1. Je škoda, že sa vždy uspokojíme po vstrelenom góle a prestaneme hrať. Tak to bolo aj v tomto zápase, keď me vyrovnali na 1:1 a za minútu sme dostali gól na 2:1. Do 3. tretiny sme dali všetko, súpera sme dostávali pod tlak a mali sme presilovky. Po jednej z nich sme na začiatku 3. tretiny hneď vyrovnali. Súper nám na konci daroval 4-minútovú presilovku, v ktorej to rozhodol delovkou WABER. Poslednú minútu sme sa dostali pod obrovský tlak, súper hral vabank a mal šance. Po jednej z nich vytiahol ŠŤOVÍČEK zákrok hodný reprezentanta a zachránil nám tri body. Bohužiaľ prišli sme v zápase o TOMÁŠA BUREŠA, ktorý sa zranil.

Soupiska: Šťovíček, Majerníček - Bureš, Čech, Doležal, Gregor, Hrubý - Bláha, Brož, Jankura, Kábrt, Kubal, Malý, Pojar, Šimůnek, Waber, Zaplatílek