A tým obral vedoucí Hradec o bod

A tým (Petr Korbel) - V sobotu 20. 5. se utkal náš A tým se v té době vedoucím týmem 1. ČHHbL východ.

A tým vyrazil na opočenský zimní stadion, kde hraje domácí zápasy papírově B tým HBC Hradce Králové 1988, ve skutečnosti klub NA Rangers Hronov. Ten do víkendu vedl tabulku s maximálním počtem bodů a tak naše muže nečekal lehký úkol. Obstáli ale se ctí a přivezli do Svítkova jeden bod za prohru v samostatných nájezdech. Trenér Robert Koch k zápasu napsal: Utkaly se dva týmy z naprosto odlišným stylem. Na jedné straně tým složený z hokejistů, kteří jsou výborní na míčku, mají přehled a dokáži si vyhovět na druhé straně tým, kteří těží z dobrého pohybu. Dle mého zasloužená remíza, kde oba týmy měly chvíle, kdy mohli rozhodnout zápas. My jsme mohli převážit misky vah na konci 2. třetiny, kde jsme tlačili a pak ještě z velké šance Večerníka těsně před závěrečnou sirénou na druhé straně Hradec B měl možnost, kdy vedl 2:0 a a pak ve 3. třetině po b rance na 3:2. Výborně nám zahrála 1. formace. Nyní už potřebujeme získat v dalších zápasech tři body.

HBC Hradec Králové 1988 B - HBC JTEKT Svítkov Stars 4 : 3 po samostatných nájezdech(1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)

Střely 23:22, vyloučení 3:5, využití 1:0, oslabení 0:0, střelci Čejgl (Večerník), Večerník (Čejgl), Čejgl (Šováň, Král)

Soupiska: Martka - Cinko R., Hlavsa, Nekola, Šatara, Šováň, Cinko M., Čejgl, Hackenberg, Kopecký, Král, Kryštof, Mifek, Pittgard, Šíblo, Večerník