100. gól v sezóně a 10. gól pro Láďu Homolu

KHbL  (Jana Martinů) – Třetí březnovou neděli se ve večerních hodinách svítkovský B tým utkal na domácím hřišti s nováčkem z Opatovic s předpokladem povinné výhry, což se podařilo.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B - HBC Dahama Opatovice nad Labem 13 : 3 (2:0, 5:0, 6:3)

Třetí březnovou neděli se ve večerních hodinách, kdy už byla pěkná zima, svítkovský B tým utkal na domácím hřišti s nováčkem z Opatovic s předpokladem povinné výhry. Zápas začal později kvůli pozdějšímu skončení předešlého zápasu Delty s Chrudimí B.

Kluci měli pomalejší rozjezd, o čemž svědčí první třetina, ve které dali pouze dva góly a to díky Láďovi (as. Zdenda, Žakys) v páté minutě a kapitánovi týmu Zdendovi, který je současně i trenérem B týmu (as. Žakys, Čert) ve dvanácté minutě.

Na střídačce byla patrná mírná nervozita, že to tam víc nepadá, což se naštěstí změnilo ve druhé třetině, která začala vzájemným vyloučením, takže se hrálo 4x4. Poté ale už začala kanonáda, kterou otevřel ve čtvrté minutě Žakys (as. Láda) a pokračovala během pár vteřin dalším gólem, kterým dala stejná dvojice. V sedmé minutě se opět prosadil kapitán týmu Zdeněk (as. Láďa, Čert), minutu nato se přidal i Hejky (as. Sláva, Čerňa) a tři minuty do konce ve vlastním oslabení i Čerňa (as. Hejky, Sláva).

Na střídačce už byla uvolněná atmosféra a tak byla třetí třetina jak na houpačce. Nejdříve se trefil ve třetí minutě Vojta (as. Kosťa, Čerňa). Dvě minuty poté se poprvé osmělili i hosté. V osmé minutě podruhé skóroval Čerňa (as. Hejky, Sláva) a pár vteřin nato i Láďa (as. Čert). Dvě minuty poté se hostům podruhé podařilo prostřelit našeho brankáře Dvořku, ale Čerňa jim hned svým hattrickem vrátil úder, což mu ale nestačilo a tak si ve dvanácté minutě řekl o čtvrtý gól (as. Vojta). Tři minuty do konce se trefil i Váša (as. Pazdy, Starda) a pár vteřin nato hosté svým třetím a posledním gólem ukončili naši třináctigólovou kanonádu v tomto zápase.

Střely na branku: 43:20 (7:6, 15:4, 21:10), vyloučení: 3:2 (1:1, 2:0, 0:1), přesilovky: 1:2, využití přesilovek: 0:0, br. v oslabení: 1:0

Sestava: Dvořáček Tomáš, Vondra Jan – Košťál Robert, Vokál Petr, Bulva Martin (A), Žák Daniel, Starý Martin, Nekola Martin – Zdeněk Slavomír, Kánský Zdeněk (C), Hejkrlík Martin, Hanč Michal, Pazdera Luboš, Vašina Adam, Šlitr Vojtěch, Černický David, Homola Ladislav

Branky: Černický David (4+2), Homola Ladislav (2+3), Žák Daniel (2+2), Kánský Zdeněk (2+1), Hejkrlík Martin (1+2), Šlitr Vojtěch (1+1), Vašina Adam (1), Zdeněk Slavomír (0+3), Košťál Robert (0+3), Hanč Michal (0+1), Pazdera Luboš (0+1), Starý Martin (0+1)